نقاشی ساختمان با رنگ روغن
یکی از خدماتی که تیم نگاه نو در حوزه ی نقاشی ساختمان به صورت حرفه ای ارائه می دهد، نقاشی ساختمان با رنگ روغن است
تصمیم برای نقاشی ساختمان با رنگ روغن، می تواند تجربه ی متفاوتی از زیبایی دکوراسیون داخلی را برای شما به ارمغان آورد
آیا می دانید خانه ایی که احتیاج به نقاشی دارد، به شدت ارزش خود را از دست داده است؟
به همین منظور قبل از شروع به کار، لازم است که بدانید چه نواحی از ساختمان و دیوار خانه می تواند با رنگ آمیزی رنگ روغن این ارزش و زیبایی را به خانه ی شما بازگرداند
انتخاب رنگ روغنی برای دیوار آشپزخانه یکی از بهترین انتخاب هایی است که می تواند مزیت هایی همچون: راحتی در پاک کردن لکه ها و چربی های احتمالی که از پخت و پز روی دیوار آشپزخانه وجود دارد را ایجاد کند. مورد دیگری که می توان در انتخاب نقاشی رنگ روغن در آشپزخانه به آن اشاره کرد، ایجاد رطوبت و نم است که اگر دیوار آن روغنی باشد می تواند از نفوذ نم و رطوبت جلوگیری کند و آسیب دیدگی دیوار را به تاخیر بیاندازد
انتخاب نقاشی ساختمان با رنگ روغن یکی از بهترین گزینه هایی است که هر صاحبخانه ایی برای ایجاد ارزش بیشتر در خانه و همچنین راحتی بالاتر آن را برمی گزیند
علاوه بر زیبایی، نقاشی ساختمان با رنگ روغن، مزیت های دیگری را ایجاد می کند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم
مزیت های نقاشی ساختمان با رنگ روغن
 نقاشی ساختمان با رنگ روغن دوام و پایداری بیشتری نسبت به رنگ های دیگر  ایجاد می کند
 استفاده از رنگ روغن به دلیل عایق بودن و ایجاد خاصیت ضد زنگ در فلزات در رنگ آمیزی پنجره، نرده و درب کاربرد فراوانی دارد
 خانواده های پرجمعیت و یا خانواده هایی که دارای فرزند کوچک می باشند، انتخاب رنگ روغنی برای نقاشی دیوار های خانه به دلیل قابلیت شست و شو برای آن ها بسیار کاربردی می باشد
در نهایت به سه مزیت کلی بادوام بودن، عایق بودن و قابلیت شست و شوی رنگ روغنی می توان اشاره کرد
 
معایب نقاشی ساختمان با رنگ روغن
 فرآیند رنگ آمیزی ساختمان با رنگ روغن در مقایسه با رنگ پلاستیکی و آکریلیک، سخت تر است و زمان بیشتری را می طلبد. چرا که در فرآیند نقاشی ساختمان با رنگ روغن حداقل باید یک شبانه روز زمان برای خشک شدن رنگ روی دیوار صرف شود. به این خاطر انتخاب نقاشی ساختمان با رنگ روغن، برای افرادی که مشکل زمانی دارند، مناسب نمی باشد.
اگر دیوارهای خانه از قبل رنگ آمیزی رنگ روغنی داشته باشند، با در نظر گرفتن تمام پروسه های رنگ آمیزی رنگ روغنی، شامل: بتونه کشی، رنگ آستر و در نهایت رنگ نهایی، هر کدام 24 ساعت زمان نیاز دارند تا خشک شوند و مجدد شروع به کار کرد.
روی هم رفته 4 الی 5 روز در این حالت برای رنگ آمیزی ساختمان با رنگ روغن نیاز است. در حالت اینکه دیوارهای شما گچی باشند، یک الی دو فرآیند به فرآیند قبلی اضافه می شود که در نهایت زمان بیشتری را برای نقاشی ساختمان با رنگ روغن نیاز دارد.
همانطور که می دانید، بوی رنگ روغن تا مدت خیلی زیادی در محیط خانه و حتی ساختمان شما به جا می ماند که این بو، علاوه بر آزار حس بویایی شما، خطرات زیادی هم دارد. به همین دلیل زمانی که نقاشی ساختمان با رنگ روغن را اگر انتخاب می نمایید، عوارض ناشی از آن را در واقع باید بپذیرید.
روغن، علاوه بر مضراتی که برای ما به وجود می آورد، به دلیل اینکه حلال نفت می باشد، آسیب جدی به طبیعت وارد می آورد.
با وصف معایبی که برای نقاشی ساختمان با رنگ روغن شد، می خواهم به شما بگوییم که در حال حاضر، رنگ روغن محبوب ترین رنگ برای قسمت هایی از ساختمان که با فلز، پنجره، چارچوب درب و … هستند، می باشد و در حال حاضز جایگزینی بهتر برای رنگ آمیزی آنان وجود ندارد.
 
قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغن
برای اینکه بتوانید تخمین درستی از محاسبه ی قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغن داشته باشید، توصیه می کنیم که حتما مقاله ی مربوط به قیمت نقاشی ساختمان را مظالعه نمایید.
اگر بخواهیم کلیتی از قیمت نقاشی ساختمان را بیان کنیم، به این نکته توجه نمایید که در محاسبه ی قیمت رنگ آمیزی عواملی نظیر دانستن مساحت ناحیه ایی که می خواهید نقاشی نمایید و عواملی نظیر دستمزد نگاه نو و برند رنگی که مورد استفاده قرار می گیرد از اهیمت بالایی برخوردار است.
اما قیمت حدودی که برای نقاشی ساختمان با رنگ روغن برآورد می شود از 20 هزارتومان تا 80 هزار تومان برآورد می شود. اما برای اینکه قیمت مظمئن تری بتوانید در اختیار داشته باشید، تماس با نگاه نو را حتما در اولویت قرار دهید تا بهترین و تخصصی ترین مشاوره را در اختیار داشته باشید.